Ольга Богомаз, дружина губернатора Брянської області, скотилася з першого на третє місце в складеному Forbes списку найбагатших дружин російських чиновників через високого врожаю картоплі. Про це РІА Новини у вівторок, 29 серпня, розповіло джерело в уряді регіону.

«Дохід знизився за рахунок високих врожаїв по всій країні, які склалися завдяки програмам імпортозаміщення. Це закон ринку: збільшується обсяг продукції — знижується його вартість. Відповідно, хоч продукції вироблено не менше, але вартість трохи знизилася », — пояснив співрозмовник агентства.

Дружина брянського губернатора є співвласницею фермерського господарства «Богомаз», що спеціалізується на виробництві картоплі. У 2016 році, за даними податкової служби, вона заробила 864 мільйони рублів проти 910 мільйонів у 2015 році. Тоді вона очолювала рейтинги з 30 найбагатших жінок російських чиновників.

З декларації про доходи слід, що Ольга Богомаз є власницею кількох десятків земельних сельскохозучастков, промислових будівель сільгосппризначення, обладнання для переробки та зберігання продукції. Крім того, у неї у власності є 15 легкових автомобілів, в тому числі Porsche Cayenne, а також кілька десятків вантажівок, тракторів, комбайнів та іншої сільськогосподарської техніки.

Свіжий рейтинг Forbes, присвячений найспроможнішим подружжю російських держслужбовців, був представлений 28 серпня. Його очолила Гульсина Мінніханова, дружина глави Татарстану, яка заробила 2,351 мільярда рублів. Друге місце дісталося дружині депутата Улан-Уденського міської ради Раїсі брудні, дохід якої склав 1,924 мільярда рублів.

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *