Поліція Миколаївської області затримала сутенера, який продавав дівчат у сексуальне рабство до Туреччини. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Відзначається, що 34-річний чоловік працював учителем хореографії. Операція по затриманню пройшла в аеропорту Одеси. Силовики завадили переправити до Туреччини двох дівчат 20 і 23 років. «Вони так само, як і інші потерпілі, були впевнені, що летять танцювати в нічних клубах, тому що отримали робочу візу і сертифікат про навчання хореографії. На перший погляд все легально, але, ще не почавши працювати, дівчата вже мали борги перед миколаївським роботодавцем за швидке оформлення дорогого пакета документів », — йдеться у повідомленні.

Схема примусу дівчат до заняття проституцією була нескладною: танцівницям обіцяли 350-400 доларів США за ніч, але після прибуття вони отримували тільки по 40. Бували випадки, коли дівчині несподівано повідомляли, що вона не підходить для танців і може тільки розводити клієнтів на випивку, отримуючи 10 доларів за зміну. «З такими турецькими розцінками постраждалі потрапляли в тривалу фінансову кабалу, а відпрацьовувати борги потрібно було роками, не кажучи вже про заробіток. Ось так дівчата і ставали рабинями і погоджувалися займатися проституцією, щоб хоча б швидше повернутися додому. А торговець живим товаром отримував від турецьких партнерів по 200 доларів за кожну дівчину», — наголошується в публікації.

Затриманий вибирав жертв з малозабезпечених, неповних сімей. Обов’язковою була худорлява статура дівчат. Порушено кримінальну справу за статтею «Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини» КК України, чоловікові загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі, пише Поступ.

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *