З початку лютого сигнал українських радіостанцій почне надходити в окупований Росією Крим. Про це у своєму Facebook повідомив член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення  Сергій Костинський.

Він розповів про завершення будівництва радіотелепередавальної станції в с.Чонгар Херсонської області висотою 150 м.

За словами, Костинського сигнал радіостанцій почне передаватися уже в лютому цього року.

«З початку лютого сигнал українських радіостанцій почне доставлятися в Крим. Мова йде про Перший канал Українського радіо, Meydan, Радіо Крим.Реалії, Херсон FM», — зазначив він.

Відповідаючи на питання одного з користувачів Facebook про те, чи буде діставати сигнал до Сімферополя і навіщо тоді цей проект, якщо ні, він відповів:

«Наразі організуємо мовлення на FM-хвилях та попереду — цифрове телебачення. Звісно, мовлення на FM-частотах, в силу законів фізики, не зможе охопити весь Крим. Але в зону впевненого прийому радіосигналу з Чонгару входять: Генічеський район Херсонської області (тут є дефіцит українського радіомовлення), м.Джанкой (АР Крим) та Джанкойський район, м. Красноперекопськ, м. Армянськ та Красноперекопський райони (АР Крим)», — сказав він.

«Сигналом українського мовлення на півночі Криму буде охоплено в сукупності близько 200 тис. чол.», — зазначив Костинський.

Ні про Південний берег Криму, ні про Сімферополь Костинський так і не відповів, але зазначив, що «це один з перших кроків у розвитку мовлення в Криму».

Українська правда

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *