У Львові під час засідання оперативного штабу в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції затвердили правила перебування у парках та рекомендації для мешканців на час карантину. А також визначили правила поведінки на дитячих майданчиках.

«На засіданні штабу говорили про правила і рекомендації щодо парків. Ми залучили німецький досвід і напрацювали правила. З-поміж них: щоденна дезінфекція, дистанція 2 м, тимчасове закриття кімнат матері та дитини. Також на території спортмайданчиків має займатись не більше однієї людини. І, звісно, мешканцям із симптомами хвороби не варто відвідувати парки», – зазначено в повідомленні ЛМР.

Як зазначив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, перебувати в парках рекомендують не більше 2 год., при цьому використовувати антисептики, дезінфікувати спортивні конструкції. А домашнім улюбленцям після прогулянки мити лапи.

Що стосується перебування на дитячих майданчиках у час карантину, то батьків просять дотримуватися простих правил поведінки. Зокрема:

  • діти можуть перебувати на майданчику лише під наглядом батьків та родичів;
  • бути в захисних масках та рукавицях;
  • дотримуватись дистанції не менше 2 метрів;
  • використовувати одноразові серветки, торкатися з їхньою допомогою поверхонь. Опісля — згорнути одноразову серветку, покласти в поліетиленовий пакет та викинути у смітник;
  • обов’язково дезінфікувати руки та інші відкриті частини тіла або ж вимити з милом.

А за наявності ознак гострого респіраторного захворювання відвідувати дитячий майданчик заборонено.

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *