У львівській книгарні «Є» продавався посібник з англійської мови, авторка якого називає українських селян «хохлами» та «рагулями». Після значного розголосу довкола видання, адміністрація книгарні вилучила книжку з продажу.

У суботу, 18 лютого, львів’янин Микола Сирота розповів на своїй сторінці у Facebook про те, що книгарня у центрі міста продає навчальні посібники антиукраїнського змісту.

«Гортав підручники й посібники з англійської мови — якраз дитині обирав щось для додаткового читання. І трапилась мені цікава книжечка в руки — підручник з розмовної англійської та до нього тоненький додаток — підручник англійської ненормативної лексики. Автор — така собі Світлана Варшавська, яка має у Львові власну лінгвістичну агенцію та видавництво. Книга надрукована теж у Львові — в друкарні Західно-українського консалтингового центру», — йдеться у дописі.

Авторкою цього посібника є львів’янка Світлана Варшавська. Вона є засновницею власної «лінгвістичної агенції», яка займається курсами іноземних мов, перекладами та видавництвом навчальної літератури.

Адміністрація книгарні швидко вилучила посібник з продажу. За словами арт-менеджерки книгарні «Є» у Львові Галини Сафроньєвої, причиною появи такого видання могла стати неуважність відділу постачання мережі.

«Річ у тім, що відділ постачання фізично не в змозі перечитати всі книги, які надходять до кожної книгарні (це кілька тисяч видань на один магазин). А оскільки книга з розділу «Навчальні посібники», то, здавалося б, має викликати найменше підозр на антиукраїнський характер. Принаймні така моя думка. Такі приклади трапляються надзвичайно рідко, тож цю книгу ми вилучимо з продажу, а на майбутнє будемо вдячні за Ваші думки та зауваження щодо контенту видань», — зазначила Галина Сафроньєва.

Також представниця книгарні додала, що вони вже передали до київського офісу «Є» пропозицію звернутись до СБУ у зв’язку з антиукраїнським змістом посібника.

 

ZAXID.NET.

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *