Влада Барселони планують прийняти у п’ятницю, 27 січня, закон, що стосується готелів та інших об’єктів розміщення у іспанському місті. Нові норми повинні обмежити приплив туристів, пише газета The Guardian.

Закон вводить мораторій на будівництво готелів у столиці Каталонії. Однак він не торкнеться готелів, які вже почали зводити на даний момент. Нові законодавчі норми також припиняють видачу ліцензій для туристичних об’єктів розміщення. Крім того, обмежується кількість пропонованих готелями та іншими подібними закладами місць для мандрівників.

У 2016 році в Барселоні побували близько 32 мільйонів туристів, що приблизно половина з них не залишалася з ночівлею. Населення іспанського міста при цьому складає близько 1,6 мільйона осіб.

Барселона не бажає ще більше туристів Барселона не бажає ще більше туристів

Зростання потоку гостей викликає невдоволення багатьох місцевих жителів. У минулу суботу, 21 січня, у місті пройшла акція протесту. Її учасники виступали проти занадто низьких, на їхню думку, зарплат в туристичній сфері Барселони.

Представники місцевої індустрії подорожей розкритикували новий закон. На думку експертів, він демонізує туристів і завдасть удару по вже ослабленій економіці Барселони.

В даний час в іспанському місті налічується близько 75 тисяч місць у готелях і приблизно 50 тисяч в інших законно працюючих об’єктах розміщення. Ще таку ж кількість місць пропонують нелегальні заклади.

Раніше в січні повідомлялося, що тихоокеанське острівна держава Палау вирішило будувати тільки п’ятизіркові готелі, щоб залучати багатих туристів, а не бідних мандрівників.

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *