Дональд Трамп в ході останньої, недільної телефонної розмови з Володимиром Путіним обговорив ряд актуальних проблем. Про це президент США розповів на брифінгу для журналістів.

«Ми обговорили багато, але головним чином дзвінок був присвячений нафті, як ви можете собі уявити. Росія дуже допомогла зі стабілізацією ціни на вуглеводні, стабілізацією кількості барелів, що підлягають скороченню», — пояснив він. Президент додав, що лідери також «говорили про Китай, про їх кордони, трохи про наші кордони з Мексикою»

Трамп підтвердив, що під час бесіди обговорювалися питання стратегічної безпеки і контролю над озброєннями. Завершуючи відповідь на питання, американський лідер зазначив, що вважає розмову, що відбулася надзвичайно важливою.

12 квітня повідомлялося, що президенти Росії і США провели три телефонні розмови за три дні. Стільки ж Путін і Трамп зідзвонювалися за весь 2019 рік.

Остання зустріч Путіна і Трампа відбулася в червні 2019 року в рамках саміту G20 в японській Осаці. Нинішні лідери Росії і США зустрічалися в цілому шість разів, але повноформатні переговори між ними були всього один раз — в липні 2018 го в Гельсінкі.

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *