Генеральний директор Apple Тім Кук отримав винагороду у вигляді 560 тисяч акцій Apple, половина з яких прив’язана до показників компанії. Про це повідомляє Поступ.

Агентство відзначає, що цей обсяг акцій є максимальним, який можна отримати в рамках програми компенсації керівників в Apple. Вартість отриманих Куком акцій, виходячи з ціни паперів на закриття торгів на той момент (159,27 долара за папір) склала близько 89,2 мільйона доларів.

Кук отримав папери, прив’язані до показників корпорації, оскільки за останні три роки активи Apple показали більш впевнене зростання, ніж у двох третин компаній з топ-500 по рейтингу Standard & Poors.

Тім Кук отримує винагороду щорічно починаючи з 2011 року, коли він зайняв пост гендиректора Apple.

У серпні 2017 роки після публікації щоквартального звіту акції Apple виросли до рекордних 159,75 долара за штуку. Корпорація збільшила свій прогноз по виручці від продажів смартфонів з вересня по листопад, оцінивши її в 49-52 мільярдів доларів, тоді як аналітики прогнозували її в обсязі 49,1 мільярда доларів.

В середині серпня стало відомо, що Apple має намір інвестувати мільярд доларів у виробництво власного відеоконтенту в 2018 році. Як повідомляли ЗМІ, Apple може купити права на виробництво десяти телесеріалів.

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *