Індійська стилістка та модельєр бренду Damensch Приянка Сагар назвала необхідний для чоловіків базовий одяг. Відповідний матеріал з’явився на веб-сайті видання Hindustan Times.

За її словами, основу цього гардеробу складають джинси. «Денім прослужить вам усе життя. Вибирайте традиційні прямі чи облягаючі моделі, які одночасно функціональні та стильні», — зазначила Сагар. При цьому експерт порадила поєднувати їх зі спортивною курткою, сорочкою на ґудзиках та коричневими класичними туфлями.

Крім того, модельєрка порекомендувала придбати футболки білого кольору, а також дані вироби з круглим вирізом у нейтральних тонах. «Ці речі просто необхідні, особливо якщо ви надаєте перевагу невимушеному і молодіжному стилю», — заявила експерт. У той же час Сагар включила до зазначеного списку шорти, які зручні у використанні під час літнього сезону, оскільки їх легко очистити від забруднень і вони швидко сохнуть після прання.

Також стилістка внесла до переліку футболки поло та спортивні штани. Перший виріб підходить тим, хто воліє поєднувати класичні образи з модними трендами, а другий — любителям комфорту та невимушеності в одязі.

У червні стилістка Ші Уайтлі перерахувала предмети гардеробу, які надають жінці неохайного вигляду. Так, до цього списку вона внесла неправильно підібрані сорочки, футболки та джемпери. Крім того, на думку експерта, образ також можуть здешевити закочені рукави.

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *