Перукар із Австралії Аманда Лунедей назвала звички клієнтів, які дратують майстрів. Її коментарі опублікував журнал 9Honey.

Стилістка зазначила, що відвідувачі салонів часто дають поради та вказівки, постійно контролюють процес. Крім того, за роки практики вона стикалася з тими, хто хоче радикально змінитись за один сеанс. За словами Лунедей, найчастіше це брюнетки, які сподіваються отримати блонд за лічені години. З цієї причини колорист порекомендувала колегам навчитися відмовляти навіть наполегливішим клієнтам.

Також до переліку найдратівливіших увійшли гості, які можуть перервати стрижку заради того, щоб вийти покурити, та надмірно жестикулюючи відвідувачі. Останні часто чіпають своє волосся і різко рухають головою, заважаючи маніпуляціям майстра і ризикуючи залишитися з невдалою зачіскою, уклала австралійка.

У квітні майстер нігтьового сервісу назвала головну помилку, яку роблять багато клієнтів під час манікюру. Так, відвідувачі салону часто не знають, як правильно ставити руки на стіл перед майстром, і кладуть пальці на вигин спеціальної підставки. Насправді на подушку необхідно спиратися зап’ястям, залишаючи кисть руки, що вільно звисає вниз.

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *