Стилістка перерахувала застарілі модні правила, що псують образ жінки. На відповідний TikTok-ролик звернули увагу журналісти The Sun.

Користувач з нікнеймом sisterguidetostyle виділила три поєднання в одязі, яких не варто дотримуватися. На думку експерта, не потрібно підбирати аксесуари в тон взуття. Слід звернути увагу на акцентні моделі сумок із принтами, які зроблять образ незвичайним, додала вона.

Дівчина згадала, що багато стилістів не радять поєднувати чорний колір з коричневим або синім. За її словами, ця помилка, яку вона розвінчала, одягнувши синю міні-сукню з чорним жакетом і доповнивши вбрання сумкою шоколадного кольору. «Я б рекомендувала забути це правило. На основі цих відтінків можна створити багато стильних образів», — зауважила авторка ролика.

Крім того, стилістка радить поєднувати сукні, що летять, і спортивне взуття, всупереч застереженням колег. «Кеди — найкращий спосіб зробити образ невимушеним та комфортним», — наголосила вона.

Раніше у травні стилістка Ганна Рейєс перерахувала аксесуари, які здешевлюють зовнішній вигляд жінки. Експерт порадила не носити багато кілець одразу, відмовитися від плетених із ниток або бісеру браслетів та чоловічих бейсболок. На її думку, ці речі не підходять для дівчат, які прагнуть виглядати елегантно.

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *