Три організатора конкурсу «Міс Америка» подали у відставку після скандалу з опублікованим листуванням, де вони допустили сексистські висловлювання на адресу конкурсанток. Про це повідомляє Associated Press (AP).

Зі своїх посад пішли керівник компанії Miss America Organization Джош Рендл, голова ради директорів Лін Вайднер і головний виконавчий директор Сем Хаскелл.

Портал Huffington Post 21 грудня опублікував листування топ-менеджерів компанії, де вони, використовуючи ненормативну лексику, висміюють учасниць конкурсу. Наприклад, Рендл міркував про «Міс Америка» Меллорі Хеган, яка, за його словами, після перемоги набрала вагу.

У розмові з AP Рендл вибачився за свої слова про Хеган: «Я вибачаюся перед Меллорі за помилки в своїх судженнях. Вони не відображають мої переконання і цінності, які я просував на роботі в Miss America Organization ».

У червні засновник одного з найбільших в світі приватних інвестфондів TPG Capital Девід Бондерман пішов з ради директорів Uber. Це сталося після того, як він висловився про недоцільність включення жінок до складу керівництва компанії.

Конкурс «Міс Америка» проходить з 1921 року. У 2017-му його виграла студентка Севві Шилдс з Арканзасу.

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *