Apple почала реєструвати пов’язані з автомобілями патенти з 2014 року. Про це повідомляє агентство Nikkei.

Журналісти видання разом із фахівцями аналітичної фірми Intellectual Property Landscape з’ясували, що за неповні 10 років Apple зареєструвала 248 патентів, пов’язаних із автомобілебудуванням. Патенти стосуються технології автономного водіння, комфорту при їзді, сидінь, підвіски, навігації, керування батареями, зв’язку між машинами. За словами фахівців, цей факт характерно описує інтерес корпорації до індустрії.

Повідомлення про зареєстровані патенти з’явилися у 2014 році. У 2010-х Apple підтверджувала права приблизно на 10 винаходів на рік, у 2016 році кількість патентів різко зросла – до 44 заявок. У 2017 році компанія оформила рекордні 66 заявок. Найбільша кількість патентів пов’язана з комунікацією і навігацією, далі винаходи, що описують автономне водіння.

За оцінкою експертів, на перевірку, реєстрацію та публікацію винаходів на сайтах регуляторів потрібно приблизно 18 місяців. Фахівці відзначили, що останніми роками Apple помітно активізувалася, що дозволяє припустити, що перший автомобіль компанії буде представлений до кінця поточного десятиліття. Також автори дослідження очікують, що кількість зареєстрованих у 2021 році патентів виявиться рекордною.

Наприкінці липня журналісти видання SlashGear перерахували великі автоконцерни та корпорації, які можуть допомогти Apple у створенні першого автомобіля. До них віднесли Hyundai, Magna International та LG, Volkswagen та Foxconn.

от informator

САЙТ У ПОПЕРЕДНІЙ ВЕРСІЇ