Одному з офіцерів військової частини в Одесі оголосили про підозру у побитті 25-річного контрактника Володимира Коломаза із Сокальського району Львівської області, через що той помер. Про це повідомила мати загиблого Оксана Коломаз. Також цю інформацію підтвердила речниця Військової прокуратури Південного регіону України Яна Стекачова.

«Справу розслідують і наша сім’я тримає це на контролі, – зазначила Оксана Коломаз. – Одному з офіцерів, вищому за рангом від мого сина, оголосили про підозру».

Обвинувачення чоловікові висунули ще в грудні. Проте, за словами речниці Військової прокуратури Південного регіону України Яни Стекачової, прокуратура про це не повідомляла ЗМІ, оскільки слідство ще триває. Щоправда, вона не уточнила звання та посаду підозрюваного, а також те, чи справді він вищий за рангом за Володимира Коломаза.

«Підозру оголосили лише одному військовослужбовцеві, в діях якого встановлено склад злочину, – зазначила Яна Стекачова. – Однак ми продовжуємо перевіряти всі факти та наявні у нас дані, аби встановити, чи ще хтось з військових брав участь у побитті Володимира Коломаза, що спричинило його смерть. Якщо такі особи будуть встановлені, їм також оголосять про підозру».

Обвинуваченому оголосили про підозру за ч.2 ст.121 ККУ («Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть») та ч.2 ст.404 ККУ («Опір начальникові, а також іншій особі, що виконує покладені на неї обов’язки з військової служби, вчинені групою осіб, або із застосуванням зброї, або такі, що спричинили тяжкі наслідки»).

Нагадаємо, 13 листопада 25-річного солдата з Львівщини Володимира Коломаза жорстоко побили у військовій частині в Одесі. Як повідомила його мати, в лікарні хлопець сказав, що це зробили військові «вищі за рангом». 26 листопада Володимир Коломаз помер в одеському військовому госпіталі. Згодом експертиза показала, що причиною смерті стала черепно-мозкова травма, завдана внаслідок удару «тупим предметом з метою вбивства».

 

ZAXID.NET

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *