Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебрейесус назвав умови для зняття обмежень, запроваджених через коронавірус в різних країнах світу. Його слова передає РІА Новини.

На думку Гебрейесуса, контроль можна послабити тільки в разі введення заходів у сфері охорони здоров’я. Зокрема, мається на увазі можливість відстежувати контакти. Гендиректор ВООЗ нагадав, що перед відкриттям кордонів держави повинні переконатися в дотриманні обов’язкових заходів: контроль передачі вірусу, виявленні, тестуванні, ізоляції нових випадків і відстеження контактів.

Також по темі: Коронавірус визнали загрозою для демократії

Крім цього, необхідно забезпечити безпеку від спалаху для таких громадських місць, як медичні установи, школи та інші. Також треба запобігти можливості ввезення нових випадків вірусу в країну, додав Гебрейесус.

Раніше ВООЗ визнала коронавірус в десять разів небезпечніше свинячого грипу. Як повідомив Гебрейсус, за час пандемії свинячого грипу ним заразилися в цілому більше 1,6 мільйона осіб. З них всього 18 449 випадків виявилися летальними. Однак кількість жертв коронавіруу вже перевищило цю цифру в десять разів.

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *