Жителька Польщі Адріанна Айзенбах, яку називають найтатуйованішою жінкою країни, показала свою зовнішність до трансформації. Відповідні кадри зацікавили журналістів Daily Star.

Так, Айзенбах розмістила в соцмережах колаж, ліворуч на якому постала в блакитному бікіні і із зав’язаним у хвіст рудим волоссям. При цьому було видно, що жінка ще не вдавалася до послуг тату-майстра. Зазначається, що цей кадр датується 2017 роком. У той же час справа модель продемонструвала, як виглядала в тому ж бікіні у 2020 році, після того, як покрила малюнками майже все тіло. Також вона показала старе фото з прав водія, де позувала з чистою шкірою обличчя.

При цьому полька наголосила, що новий образ їй подобається більше. Крім того, вона заявила, що процес нанесення візерунків є для неї тренуванням витривалості та мужності. «За два роки я покрила тіло татуюваннями, про обличчя теж не забула. Чи я ще набиватиму їх? Гарне питання. Хочу, щоб їх було трохи більше», — зізналася вона.

Відомо, що на даний момент чорнилом покрито 96,5 відсотка шкірного покриву 52-річної блогерки. Стверджується, що жінка раніше рідко публікувала фотографії, зроблені до перетворення.

У травні Айзенбах розповіла, що надихнуло її набити татуювання по всьому тілу. Жінка зізналася, що переломним моментом у її житті стало розлучення з чоловіком після 25 років шлюбу. Блогерша наголосила, що чоловік не поділяв її інтереси і їй доводилося вести життя простої домогосподарки. Перший малюнок на шкірі вона зробила у віці 48 років.

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *