Поліція індійського міста Хайдарабад заарештувала 28-річного чоловіка, якого підозрюють у вбивстві своєї коханої. Про це повідомляє BBC News.

25-річна Сандхья Рані прямувала додому, коли на неї напав колишній колега Картхік Ванга. За словами очевидців, під час сварки чоловік облив її гасом і підпалив. Перехожі поспішили на допомогу жінці і викликали швидку, але вона померла по дорозі в лікарню.

Знайомі Рані розповіли, що Ванга протягом двох років умовляв дівчину вийти за нього заміж, проте завжди отримував відмову.

Насильство щодо жінок залишається однією з найактуальніших проблем в Індії. У 2013 році влада країни під впливом громадськості посилили покарання за злочини такого роду. Широке висвітлення цієї проблеми як в місцевій, так і в світовій пресі почалося після смерті 23-річної студентки, яку в грудні 2012 року згвалтували шість чоловіків в автобусі в Делі. Жертва згодом померла від важких травм.

З шістьох злочинців, яких звинуватили в нападі на студентку, один наклав на себе руки у в’язниці, чотирьох засудили до смертної кари, а ще один отримав максимальний термін для неповнолітнього — три роки в’язниці. Проте, не дивлячись на суворий вирок, кількість подібних злочинів не скорочується.

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *