Троє поліцейських, звинувачених у зґвалтуванні 23-річної дізнавальниці з Уфи, позбулися алібі. Про це повідомило джерело в правоохоронних органах.

«В даний час експертиза ДНК завершена. Експерти знайшли ДНК всіх трьох обвинувачених на тілі потерпілої і підтвердили, що мав місце факт сексуального насильства», — сказав співрозмовник редакції.

22 листопада повідомлялося, що колишнього начальника відділу МВС по Уфимського району Едуарда Матвєєва і колишнього начальника Кармаскалинського ОВС Салавата Галієва, обвинувачених в згвалтуванні дізнавальниці в Уфі, можуть відпустити з-під варти вже в грудні через наявність алібі.

13 листопада повідомлялося, що 23-річна дізнавальниця з Уфи, яка зазнала нападу з боку трьох поліцейських, розповіла про обставини злочину.

10 листопада виконуючий обов’язки глави Башкирії Радій Хабіров закликав підтримати поліцейських, які почали отримувати гнівні відгуки після згвалтування дізнавальниці їх колегами.

2 листопада троє підозрюваних у справі про зґвалтування 23-річної дізнавальниці МВС в Башкирії були відправлені в СІЗО. Заарештовані — підполковник Павло Яромачук, колишній начальник відділу з питань міграції ОМВД по Уфимського району, а також його старші товариші, екс-начальники ОМВД по Уфимського і Кармаскалінському районам полковники Едуард Матвєєв і Салават Галієв.

31 жовтня стало відомо про затримання офіцерів, які влаштували в кабінеті банкет, а потім увечері викликали туди підпорядковану, лейтенанта поліції, нібито через службову необхідність, спробували її напоїти, побили і зґвалтували.

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *