Олег Синютка

Львівська ОДА допомогла очистити Львів від перенакопиченого сміття. Надалі, якщо Львівська міськрада скерує офіційне звернення і визнає свою неспроможність регулярно вивозити сміття, цю проблему готова перебрати на себе обласна влада. Про це 30 січня на брифінгу повідомив голова ЛОДА Олег Синютка.

«Перевізники доповіли про вивезення нагромаджених ТПВ з території Львова. Департамент ЖКГ скерував свої представників, щоби перевірити цю інформацію. До кінця дня будуть остаточні дані стосовно завершення вивозу ТПВ з території Львова», – повідомив О.Синютка.

З його слів, за останні дні зі Львова на полігони у районах області вивезли понад 1,5 тис. тонн сміття.

На запитання, куди надалі буде вивозитись львівське сміття, голова ЛОДА відповів:

«Якщо від міської влади Львова надійде офіційне звернення про те, що вона неспроможна виконувати свої обов’язки і забезпечити вивіз ТПВ з території Львова, ми не можемо залишити 700-тисячне місто наодинці з проблемою і готові взяти на себе цю відповідальність», – запевнив О.Синютка.

«Сьогодні ми передаємо Львівській міській владі очищене від ТПВ місто. Сподіваємося, міська влада почне виконувати обов’язки, які на неї покладені», – підсумував він.

http://zik.ua/news/2017/01/30/golova_loda_povidomyv_za_yakyh_umov_gotovyy_perebraty_na_sebe_vyvezennya_1034267

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *