Джеймс Меттіс

Переговори з Росією необхідно вести з позиції сили. Про це, як повідомляє CNN, заявив у середу, 15 лютого, глава Пентагону Джеймс Меттіс на зустрічі з міністрами оборони країн-членів НАТО.

«Ми як і раніше відкриті для можливості відновити співпрацю з Москвою, але в той же час реалістичні у своїх очікуваннях і рекомендаціях нашим дипломатам вести переговори з позиції сили», — сказав Меттіс.

Як зазначив глава Пентагону, незважаючи на спроби взаємодіяти з Москвою, НАТО повинно бути готове захистити себе у випадку, якщо Росія захоче діяти всупереч міжнародному праву». У той же час він додав, що, «подібно до найбільш похмурих днів холодної війни, США як і раніше готові підтримувати відкриті канали для політичного співробітництва та деескалації напруженості».

 

Також по темі:

В середині січня Меттіс, що був тоді кандидатом у міністри оборони США назвав Росію головною загрозою Сполученим Штатам. Офіційний представник Кремля Дмитро Пєсков пояснив подібні заяви впливом, який чинить оточення президента США Дональда Трампа.

Тим часом у Міноборони Росії очікують коментарів американської сторони з приводу заяви глави Пентагону Джеймса Меттіса про намір вести діалог з Москвою «з позиції сили». Про це в четвер, 16 лютого, заявив глава російського військового відомства Сергій Шойгу.
Сергій Шойгу
«Сьогодні в Баку на зустрічі начальника Генштабу ЗС РФ генерала армії Валерія Герасимова з американським колегою Джозефом Данфордом чекаємо роз’яснень позиції Пентагону», — сказав Шойгу.

За його словами, спроби говорити із Росією з позиції сили безперспективні, хоча в Міноборони і готові до відновлення співпраці з Пентагоном.

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *