Національна фінансова прокуратура 1 липня розпочала попереднє розслідування щодо майна російських олігархів. Відомство цікавиться активами бізнесменів у Франції, пише Le Parisien.

За даними видання, підтвердженого прокуратурою, розслідування стосується організованого відмивання грошей, корупції, податкових злочинів. Відомство має намір з’ясувати, за яких обставин російські підприємці, як стверджується, близькі до влади, могли отримати у своє розпорядження значні активи у сфері нерухомості.

Розслідування довірено підрозділу, який займається великими фінансовими злочинами, і розпочато за заявою, поданою у середині травня.

21 липня агентство Bloomberg дізналося, що Євросоюз планує зобов’язати росіян, які потрапили під санкції, декларувати всі активи на його території. Відмова повідомляти про якесь майно вважатиметься ухиленням від санкцій — одним із покарань може стати конфіскація.

Актуальне законодавство передбачає, що підсанкційні активи можуть лише заморожені, отже, використовуватися європейською владою що неспроможні. Нова ідея пов’язана з наміром Брюсселя розширити свої повноваження, щоб отримати можливість направити конфісковане Україні.

от informator

САЙТ У ПОПЕРЕДНІЙ ВЕРСІЇ