Колишня помічниця найбільш ймовірного кандидата в президенти США від Демократичної партії Джо Байдена розповіла про пережиті її сексуальних домаганнях. Про це повідомляє sibincom.com.

Колишня співробітниця Сенату Конгресу США Тара Рід заявила, що майже 30 років тому піддавалася харассментe з боку політика, який в ту пору займав пост сенатора від штату Делавер. За її словами, в 1993 році Байден в одному з коридорів в Капітолії без дозволу цілував її, торкався до неї, а також наполягав на інтимниж стосунах.

Тоді Рід вирішила не подавати заяву в поліцію, розповівши про домаганнях трьом його старшим помічникам і відділу Сенату по роботі з персоналом. Після того, як Рід повідомила про це начальству, вона втратила роботу. Заходів щодо Байдена прийнято не було.

Журналісти видання перевірили версію колишньої помічниці політика. Вони не виявили її скаргу на Байдена, колеги, яким Рід розповіла про те, що сталося, також не підтвердили факт харассменту. У той же час дві її подруги і брат згадали, що вона розповідала їм раніше про те, що трапилося. Також співробітники газети заявили, що ще сім жінок говорили про неприпустимі дії Байдена, зокрема, нав’язливі поцілунки, обійми і дотики.

На початку квітня Рід подала заяву в поліцію у Вашингтоні. Представники передвиборного штабу Байдена спростували цю версію.

Президентські вибори заплановані на 3 листопада 2020 року. Після виходу іншого претендента на пост кандидата від демократів Берні Сандерса з президентської гонки Байдена називають найбільш імовірним переможцем праймеріз.

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *