Блогерша зробила тату у п’ятницю 13-го числа та показала невдалий результат. На відповідний ролик у її TikTok-акаунті звернуло увагу видання The Sun.

Користувачка з нікнеймом needaratonin розповіла, що у вказаний день проводилася так звана чорна п’ятниця, під час якої тату-салони надавали знижки на свої послуги. Дівчина вирішила скористатися акцією і нанести на шкіру малюнок у вигляді свічки в свічнику. На розміщених кадрах вона продемонструвала акуратно виконаний ескіз, який принесла майстру.

Проте, за словами клієнтки, за невисоку ціну – 13 доларів (800 рублів) – їй дісталася неякісна робота. Так, блогерша залишилася із зображенням, виконаним товстими кривими лініями, що не відповідало її очікуванням.

Дівчина зізналася, що згодом їй довелося позбутися тату, що засмутив її, замінивши його на нове.

У травні американську дівчину-бійця змішаного стилю (MMA) Пейдж Ванзант висміяли в мережі через помилку у новому татуюванні. Вона показала свої кулаки, на яких було написано вираз «Серце воїна, душа лева» (Heart of a Warrior, Soul of a Lion). Користувачі зазначили, що слова були розташовані в неправильному порядку.

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *