Засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж таємно став батьком двох дітей, коли перебував в посольстві Еквадору в Лондоні; там він переховувався від влади США з 2012 по 2019 рік. Про це повідомляє The Independent з посиланням на матір синів Ассанжа Стеллу Морріс.

Повідомляється, що юрист Морріс заручена з засновником WikiLeaks з 2017 року і виховує його синів: дворічного Габріеля і однорічного Макса.

Вона ж звернулася до суду з проханням випустити Ассанжа під заставу з в’язниці, пославшись на побоювання з приводу його слабке здоров’я і помітивши, що її коханий може померти через поширення коронавірусної інфекції. В такому випадку, життя дітей виявляться «на грані», сказала Морріс.

На даний момент, Ассанж перебуває у в’язниці Белмарш в Лондоні, де відбуває тюремний термін за порушення умов виходу під заставу. За інформацією видання, один ув’язнений в цій в’язниці помер від COVID-19; серед ув’язнених також є заразилися вірусом.

Американське міністерство юстиції висунуло проти Ассанжа 17 звинувачень у травні 2019 року. У разі екстрадиції в США засновника WikiLeaks загрожує до 175 років в’язниці.

У 2012 році, побоюючись екстрадиції до Швеції через звинувачення в згвалтуванні, Ассанж попросив притулку в посольстві Еквадору в Лондоні. Там він перебував безперервно протягом майже семи років. У квітні минулого року він був заарештований британською поліцією.

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *