«Звідки в Україні взялося таке явище, як мажори, відомо, – пояснює президент Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. – У нас сформована кланово-олігархічна система. А така модель, зазвичай, формує карнавальний спосіб буття і гедоністів, тобто людей, котрі живуть винятково заради задоволення, – їм щоразу необхідний усе вищий рівень насолоди. Представники олігархічних кланів потребують непростих розваг. Їм подавай нічні гонки, гостре відчуття ризику, неадекватні розваги…

Тепер в Україні “верхи” живуть, як у давніх імперіях – у Вавилоні чи Римі. Там також серед знаті були люди, які вигадували витіюваті розваги для отримання насолоди.

Крім того, наші мільярдери, які є депутатами, суддями, прокурорами, разом зі своїми нащадками вважають себе винятковою кастою. Тож цілком зрозумілим є факт (і це пояснює психіатрія та психологія): якщо перше покоління живе без правил і порушує закони, то наступні покоління стають уже відкритими розбійниками та виявляють у собі риси деградантів. І тут ми чітко бачимо, що українські мажори – абсолютно неконтрольовані особи з рисами агресорів-садистів. Це масове явище – Ландік такий не один. Приблизно так діяв і син Ющенка. Тож немає жодної різниці між Ландіками та Ющенками. Це зухвалість олігархату, який виховує своє потомство».

Щоправда, відомий український психіатр Семен Глузман переконує, що причина такої ганебної поведінки у тім, що ступінь свободи людей влади є практично абсолютним. Мовляв, у них сфера відповідальності взагалі дуже вузька. Переважно вони відповідають лише тоді, коли зраджують свого політичного господаря. Отут із них справді питають. А інші їхні вчинки абсолютно безкарні. Але винуваті в тому винятково ми самі. Чому? Бо дозволяємо їм це робити. А ще тому, що терпимо, тому що ми – раби і тому що цих людей приводимо до влади. Ми досі ведемося на їхні обіцянки. А вони нас не бояться.

от informator

САЙТ У ПОПЕРЕДНІЙ ВЕРСІЇ