мериканець з Чикаго (штат Іллінойс) місяць не помічав, що його дружина, з якою він жив, померла. Про це повідомляє видання Chicago Sun Times з посиланням на поліцію.

За словами 60-річного Стівена Сейлер (Steven Seiler), він помічав дивний запах із спальні протягом місяця, але вирішив не перевіряти, що відбувається з його дружиною. 58-річну Тамару Вілсон (Tamara Wilson) виявили 10 грудня, оголеною і прикритої лише шматком синього брезенту. Поліцейські проникли в квартиру після того, як дочка померлої попросила їх перевірити, чи все гаразд з її матір’ю, так як та давно не виходила на зв’язок.

У свою чергу, Сейлер зазначив, що не знав, що його дружина мертва, поки йому не подзвонила дочка. Однак поліція підозрює, що він бреше.

Чоловіка затримали 19 грудня, коли він повернувся в квартиру. З собою у нього був паспорт покійної дружини, її кредитна карта, свідоцтво про народження і її обручку. 22 грудня його відпустили під домашній арешт.

У жовтні Сейлер визнали винним в домашньому насильстві і побоях. Суд заборонив йому повертатися в їх загальну квартиру в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. За даними з камер зовнішнього спостереження, Сейлер заходив до квартири і виходив з неї, а також перевіряв пошту кожен день протягом п’яти днів до того, як поліція виявила тіло його дружини.

Пара одружилася у 2014 році, їх спільній дочці 22 роки.

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *