Аеропорт «Львів» вимагає у мерії скасувати ухвалу про пресування сміття у місті

ДП «Міжнародний аеропорт Львів» вимагає у Львівської міської ради скасувати ухвалу про облаштування п’яти пунктів пресування сміття у межах Львова. Як інформує ЗІК, якщо поблизу аеропорту проводити роботи пов’язані зі сміттям, то це привабить птахів, які можуть стати причиною авіаційних катастроф.

Найближчий пункт для пресування сміття має бути розташований на вул. Городоцькій, 280, а це приблизно у кілометрі від аеропорту «Львів», що на вул. Любінській, 168. Згідно з ст. 69 Повітряного кодексу України, таку діяльність можна провадити на відстані не менше 15 км від аеропорту.

У відповідь на запит ЗІКу генеральна директорка аеропорту Тетяна Романовська зазначила, що вчора, 26 січня, керівництво аеропорту звернулось до Львівської міської ради щодо скасування відповідної ухвали. Також представники аеропорту звернулись до Державівслужби України з повідомленням про порушення ст. 69 Повітряного кодексу України.

«Адміністрація аеропорту повідомляє, що на адресу міської ради у 2015 та 2016 році були надіслані листи, у яких інформувалось, що у радіусі 15 кілометрів від злітно-посадкової смуги заборонено розміщувати об’єкти, пов’язані з роботами зі сміттям, оскільки вони приваблюють птахів, які можуть стати причиною авіаційних катастроф», — йдеться на сайті ЗІКу.

Додамо, що у четвер, 19 січня, на сесії затвердила перелік ділянок для організації тимчасових майданчиків для перевантаження та брикетування сміття в кожному районі Львова.

Нагадаємо, що у п’ятницю, 27 січня, до Львова приїздив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який зобов’язав ЛОДА передати місту земельну ділянку для нового сміттєзвалища та будівництва сміттєпереробного комплексу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *