Фітнес-модель Джоан Макдональд розкрила секрети своєї молодості та краси. Її поради надрукував Daily Star.

76-річна блогерка поділилася рекомендаціями у своєму Instagram-акаунті (соцмережа заборонена в РФ; належить корпорації Meta, яка визнана в Росії екстремістською і заборонена), на яку загалом підписано понад 1,6 мільйона людей.

Головними засобами для підтримання хорошого самопочуття та тонусу тіла спортсменка назвала харчування та регулярні тренування. На її думку, необхідно додавати до раціону якомога більше білкової їжі та займатися спортом не менше трьох разів на тиждень.

Макдональд порадила приділяти увагу психологічному стану. Зокрема, для цього варто переглянути своє оточення, рід діяльності та рутину. «Робіть те, що привносить у життя достаток. Не списуйте з рахунків психотерапію! Тільки ви можете зробити себе щасливими», — зауважила жінка.

Крім того, інфлюенсер стверджує, що постійне навчання сприяє збереженню молодості. «Завдяки новим знанням ваш мозок не покриється павутиною. Наприклад, коли я навчилася користуватися смартфоном, мій розум став гострішим», — додала вона.

Публікація манекенниці набрала понад 57 тисяч лайків та сотні коментарів користувачів мережі. «Відмінні поради! Ви подаєте натхненний приклад», «Ви — показник того, яким прекрасним може бути майбутнє», «Як завжди чудові!» — писали користувачі.

У квітні австралійка Джина Стюарт, яка називається «найгарячою бабусею світу», розкрила лайфхак, який дозволяє їй зберігати красу та молодість. 51-річна жінка має чотирьох дітей та одного онука, працює моделлю та веде блог у соцмережах, де публікує відверті фото. Залишатися у формі їй допомагає холодний душ, який вона приймає щодня.

informator
skochylyas@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *